Animacje do gier, reklam, filmów

Animacje do gier, reklam, filmów

Tworzenie ruchomych obiektów to sztuka znana od bardzo dawna. Dzisiaj zmieniły się jedynie techniki ich tworzenia. Obecnie animacje powstają przy pomocy programów komputerowych. Studio animacji przygotowało bardzo bogatą, kompleksową ofertę, która jest skierowana do bardzo różnych grup klientów.

Kto może skorzystać z usług?

Studio animacji działa na rynku od wielu lat. Ma na swoim koncie wiele spektakularnych realizacji. Swoją ofertę studio animacji kieruje do producentów gier komputerowych i branży reklamowej. Do skorzystania z oferty studio animacji 3D może podjąć się współpracy także z telewizją i branżą filmową.

Na potrzeby reklamy, telewizji i filmu studio animacji 3D może przygotować między innymi storyboardy i koncepty postaci. Studio animacji 3D specjalizuje się w animacjach trójwymiarowych, ale na życzenie klienta może zrealizować także animacje 2D. Swoją ofertę studio animacji komputerowej kieruje do klientów z Polski i zagranicy.

Wysoka jakość obrazów

Studio animacji komputerowej w tworzeniu animacji z wykorzystaniem komputerów ma bardzo duże doświadczenie. Może więc świadczyć na bardzo wysokim poziomie tworząc obrazy, które zadowolą nawet najbardziej wymagających konsumentów. Ogromnym atutem jest to, że studio CGI dysponuje systemem Motion Capture, w efekcie może tworzyć bardzo realistyczne postacie.

Sceny do gier, spoty reklamowe, filmy (także dokumentalne) i programy telewizyjne to obszary, w których mają zastosowanie animacje stworzone przez studio CGI. Dodatkowy plus: studio CGI świadczy usługi kompleksowe.