Domy na sprzedaż w sąsiedztwie jeziora Kierskiego

Domy na sprzedaż w sąsiedztwie jeziora Kierskiego

Na północno-zachodnim krańcu Poznania położone jest jezioro Kiekrz. Jest to wyjątkowo atrakcyjne miejsce do zamieszkania. Na osoby, które chciałyby zamieszkać w tej okolicy czekają domy deweloperskie Kiekrz.

Zalety domów nad jeziorem Kierskim

Sąsiedztwo jeziora Kierskiego to nie jedyny atut, który posiadają domy deweloperskie Kiekrz. Wyróżniają się bardo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Są dwupoziomowe, dzięki czemu ich przestrzeń można zaaranżować bardzo atrakcyjnie. Wszystkie domy, które proponuje deweloper Kiekrz mają szereg udogodnień, które sprawiają, że są one bardzo przyjazne dla mieszkańców.

W ofercie, którą przygotował deweloper znalazły się domy o powierzchni 112 m2. Osiedle, na którym deweloper Kiekrz realizuje swoją inwestycję położne jest w bliskim sąsiedztwie sklepu spożywczego, galerii handlowej, kościoła, przedszkola i szkoły.

Domy na miarę XXI wieku

Nowe budownictwo Kiekrz spełnia wszystkie oczekiwania najbardziej wymagających osób. Nowe budownictwo Kiekrz to domy wyposażone w nowoczesne technologie. Dzięki nim osoby, które wybiorą dom, mogą być pewne, że będą one tanie w eksploatacji. Nowe osiedle obejmuje domy z energooszczędnymi okami, pompami ciepła. Na ich dachach zamontowano także panele fotowoltaiczne. 

Domy deweloperskie Kiekrz realizowane jest przez doświadczonego dewelopera. Plusem jest to, że nowe osiedla Kiekrz są doskonale skomunikowane z Poznaniem. W efekcie mieszkańcy nie stracą dostępu do wielkomiejskich atrakcji.