Drzwi przeciwpożarowe i okna antywłamaniowe z aluminium

Drzwi przeciwpożarowe i okna antywłamaniowe z aluminium

Aluminium jest materiałem bardzo lekkim i trwałym. Z powodzeniem może być wykorzystywane do produkcji profili drzwiowych i okiennych, fasad oraz balustrad.

Gdzie znajduje zastosowanie stolarki aluminiowej?

Aluminium jest materiałem bardzo plastycznym, co sprawia, że świetnie nadaje się do konstruowania profili dobrych do dużych, a nawet bardzo dużych przeszkleń. Ponadto z aluminium można wytwarzać profile o bardzo różnych kształtach. W efekcie stolarka aluminiowa doskonale pasuje do budynków o bardzo różnym charakterze. Coraz częściej stolarka aluminiowa pojawia się w  domach jednorodzinnych.

Stolarka aluminiowa odznacza się wyjątkową odpornością na promieniowanie UV, temperaturę i warunki pogodowe. Aluminium dobrze też chroni przed ogniem, dlatego producent stolarki aluminiowej proponuje drzwi przeciwpożarowe.

Jakie jeszcze produkty oferuje producent stolarki aluminiowej?

Producent stolarki aluminiowej stara się wyjść naprzeciw potrzebom bardzo różnych grup klientów. Producent stolarki aluminiowej proponuje więc nie tylko drzwi przeciwpożarowe, ale także okna antywłamaniowe. Zarówno drzwi przeciwpożarowe, jak i okna antywłamaniowe zostały wykonane niezwykle solidnie. Niezależnie od tego, czy klienci wybiorą drzwi przeciwpożarowe ,czy okna antywłamaniowe mogą być pewni, że jest to inwestycja na lata.

Aluminiowe konstrukcje drzwi i okien odznaczają się bardzo wysoką jakością. Doskonale spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. Są przy tym dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.