Jak zagospodarować poddasze ze skosami?

Jak zagospodarować poddasze ze skosami?

Czeka Cię remont domu? A może szukasz rozwiązań, aby mieć więcej powierzchni do zagospodarowania? Jeżeli masz niewykorzystane poddasze, koniecznie sprawdź, jak możesz je w sposób łatwy i funkcjonalny wykorzystać. Zwykle na niskim poddaszu znajdują się niefunkcjonalne skosy, które bardzo ograniczają przestrzeń.

W tym celu najlepiej postawić na nowoczesne meble, które dzięki swoim różnorodnym rozmiarom doskonale wkomponują się w przestrzeń, także na ścianach gdzie znajdują się skosy. Tutaj można z powodzeniem wstawić niższą komodę na ubrania, a nawet ustawić łóżko do spania. Istnieje bardzo dużo praktycznych sposobów na zagospodarowanie tego rodzaju powierzchni mieszkalnej.

Mieszkanie na poddaszu? To możliwe

Jeżeli decydujesz się na urządzenie mieszkania na poddaszu, koniecznie wybierz designerskie meble, dzięki którym każda przestrzeń będzie prezentowała się stylowo i nowocześnie. Poddasze to doskonałe miejsce aranżacyjne, gdzie można urządzić salon, sypialnie, a nawet całe wnętrze mieszkalne. Wystarczy kupić stylowe meble do salonu, zaplanować jego wygląd i urządzić całość w odpowiednio przygotowanej przestrzeni poddasza.

Drewno i metal zawsze w modzie

Nie wiesz jak urządzić wnętrze mieszkalne na poddaszu? Odwiedź sklep internetowy Malo Design, w którym znajdziesz wiele gotowych rozwiązań i porad, dzięki którym urządzenie nawet najbardziej kłopotliwego wnętrza nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

Warto dobrze przemyśleć całość aranżacji na poddaszu, aby każdy element pasował do siebie i tworzył jeden spójny styl aranżacyjny. Tutaj jest także miejsce na eksperymenty, jeżeli na danym skosie nie zmieści się żaden mebel, można pokryć go finezyjnymi i niewymiarowymi półkami ściennymi.