Kogo dotyczą usługi doradztwa transakcyjnego?

Kogo dotyczą usługi doradztwa transakcyjnego?

Świadczone przez naszą grupę usługi doradztwa transakcyjnego w Warszawie z pewnością okażą się pomocne zarówno dla małych, jak i większych przedsiębiorstw. W momencie, kiedy rynek globalny otwiera wiele możliwości oraz stawia nowe wyzwania, kluczową rolę w przekształcającej się rzeczywistości gospodarczej odgrywa umiejętne podejmowanie świadomych decyzji strategicznych, dotyczących zarządzania transakcjami oraz kapitałem.

Jako biuro księgowe w Warszawie oferujemy Państwu w tym zakresie doradztwo personalne, dzięki któremu można dowiedzieć się, jak zabezpieczyć, optymalizować, inwestować oraz pomnażać swój kapitał, by ostatecznie zdobyć wyznaczone cele strategiczne. Oferujemy także usługi kadrowe i płacowe Warszawa.

Doradztwo personalne dostosowane do potrzeb każdego klienta

Decydując się na oferowane przez naszą grupę usługi doradztwa transakcyjnego w Warszawie mają Państwo pewność, że od samego początku współpracy nasz zespół rzetelnie podejdzie do powierzonych mu zadań. Po przeanalizowania potrzeb rozpoczniemy poszukiwanie partnerów biznesowych, jak i dokonamy wyceny przedsiębiorstwa, w celu jego przejęcia, czy też sprzedaży.

Obsługiwane przez nas doradztwo transakcyjne to także czynności, które mają na celu wesprzeć naszych klientów w procesie podejmowania trafnych decyzji poprzez wyjaśnienie specyfik finansowych, operacyjnych, rynkowych oraz podatkowych w lokalnym systemie gospodarczym.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami z sieci KRESTON International, podczas pełnienia obowiązków z zakresu doradztwa personalnego w Warszawie, nie tylko jesteśmy w stanie zredukować koszty i nakład pracy klienta, ale i zmniejszyć ryzyko ewentualnych komplikacji do minimum.

Oprócz usług doradztwa transakcyjnego, świadczymy również kompleksowe usługi księgowe w Warszawie, a w tym usługi kadrowe i płacowe Warszawa. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego biura.

Zakres usług doradztwa transakcyjnego:

 • wyczerpująca analiza przedsiębiorstw, tzw. due diligence zawiera:
  • ocenę historii jak i aktualnego statusu przedsiębiorstwa pod względem prawnym,
  • analizę spółki na podstawie danych finansowych wykazanych w sprawozdaniach,
  • dogłębną analiza przedsiębiorstwa pod względem podatkowym i ocena ryzyk podatkowych,
  • identyfikację i ocena struktur organizacyjnych oraz ich efektywności,
  • analizę przedsiębiorstwa pod względem potencjału wytwórczego i jego wydajności,
 • znalezienie oraz pozyskanie partnerów biznesowych,
 • doradzanie przy transakcjach kupna i sprzedaży podmiotów gospodarczych na wszystkich etapach,
 • przygotowanie podmiotu do negocjacji,
 • koordynowanie i przygotowywanie dokumentacji związanej z transakcjami,
 • wycena przedsiębiorstwa w Warszawie.