Zamieszkaj w atrakcyjnej okolicy Poznania

Zamieszkaj w atrakcyjnej okolicy Poznania

Wielkie miasta stają się coraz mniej przyjazne dla mieszkańców. Wiele osób chętnie decyduje się więc zamieszkać na przedmieściach. Wyjątkowo atrakcyjną lokalizacją w bliskiej odległości od Poznania jest Kiekrz. Domy deweloperskie Kiekrz wzbudzają więc bardzo duże zainteresowanie.

Jakie domy można kupić?

Domy deweloperskie Kiekrz są dwupoziomowe. Metraż każdego z nich wynosi 112 m2. Wszystkie domy deweloperskie Kiekrz odznaczają się bardzo funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Deweloper Kiekrz wybrał na realizację swojej inwestycji bardzo bliskie sąsiedztwo jeziora.

Nowe osiedla Kiekrz od jeziora dzieli około 300 m. Deweloper zadbał też o to, aby każdy z domów był przyjazny dla mieszkańców i środowiska naturalnego. We wszystkich budynkach, które znajdą się na nowe osiedle Kiekrz zostaną zamontowane energooszczędne okna, panele fotowoltaiczne i pompy ciepła. Domy będą dzięki temu tanie w eksploatacji.

Swobodna aranżacja wnętrz

Jest kolejnym atutem nowych domów nad jeziorem Kierskim. Nowe budownictwo Kiekrz zostało zaprojektowane tak, aby lokatorzy mogli swobodnie aranżować wnętrza swoich domów. Na drugiej kondygnacji zastosowano rozwiązania konstrukcyjne, które umożliwią mieszkańcom usunięcie ścian lub ich przebudową. Nowe budownictwo Kiekrz to budownictwo na miarę XXI wieku.

Nowe osiedla Kiekrz są nowoczesne i zaprojektowane tak, aby ich mieszkańcom żyło się naprawdę komfortowo. W domach udało się połączyć nowoczesne technologie z funkcjonalnością.