Wysokiej jakości folie malarskie

Wysokiej jakości folie malarskie

Podczas prac remontowych bardzo łatwo o zabrudzenia. Do produktów, które są niezbędne podczas prac zarówno malarskich, jak i remontowo-budowlanych bez wątpienia zaliczają się farba, pędzel, wałek oraz folia malarska.

Co można zabezpieczyć folią?

Folia nadaje się nie tylko do zabezpieczania podłogi na czas remontu. Można nią zabezpieczyć także meble, sprzęt RTV i AGD. Folia posłużyć może również do zabezpieczenia mebli ogrodowych oraz różnego rodzaju powierzchni na zewnątrz budynków. Oczywiście nie każda folia do malowania może być stosowana na zewnątrz.

Na zewnątrz sprawdzi się tylko gruba folia, która jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Dostępna obecnie na rynku folia występuje w różnych wielkościach, dzięki czemu każdy może wybrać tę, która najlepiej spełni wszystkie jego oczekiwania.

Jaką folię malarską wybrać?

Folia ochronna do malowania nie przepuszcza farby, wilgoci i kurzu. Jeszcze kilka lat temu folia ochronna malarska dostępna była tylko w postaci foliowej płachty. Dzisiaj dostępna jest także folia ochronna malarska w rolce. Folia ta nosi nazwę antychlap i jest bardzo wygodna w stosowaniu. Posiada on bowiem taśmę klejącą.

Ogromnym plusem jest to, że antychlap na zabezpieczonej nim powierzchni nie pozostawia żadnych, nawet najmniejszych śladów kleju. Folia w rolce dostępna jest w różnych wielkościach. Klienci mogą zakupić folię o szerokości 550 mm, 1100 mm oraz 2700 mm. Taśmy szerokości 550 i 1100 mm jest 20 m, tej najszerszej – 17 m.